Gateway EnOcean - RS 232, RS 485 Modbus RTU

Kód: ENOCEAN-GWY-MOD
Značka: FIRVENA
6 832 Kč 8 266,72 Kč včetně DPH
Skladem
  • bezdrátová brána
  • obousměrná komunikace
  • funkce repeater
  • převod surových dat na konkrétní veličiny
  • bezdrátová, jednoduchá a ekologická technologie
  • dostupný v 868 MHz, volitelný v 902 MHz
  • přehledná správa přes webové rozhraní
  • snadná instalace
  • certifikace mezinárodní EnOcean Aliancí jako LEVEL 2
  • je kompatibilní se všemi EnOcean prvky v tomto eshopu

Detailní informace

Množstevní a objemová sleva
Množstevní a objemová sleva
Pro získání slevy nás před objednávkou kontaktujte na eshop@smarte.cz
Kompatibilní produkty
Kompatibilní produkty
Vzájemná podpora nabízených produktů
Prověřená kvalita
Prověřená kvalita
Produkty s certifikací
Rychlá expedice zásilek
Rychlá expedice zásilek
Reagujeme pružně
Pečlivě zabalené zásilky
Pečlivě zabalené zásilky
Dbáme na bezpečnost zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 10 000 Kč

Detailní popis produktu

Jedná se o obousměrný gateway, který může přijímat a ovládat až 40 bezdrátových EnOcean prvků. Dále pak komunikuje prostřednictvím komunikačních rozhraní RS 232 nebo RS 485 protokolem MODBUS RTU. Převodník je navržen pro široké spektrum prvků s bezdrátovou technologií EnOcean, která se vyznačuje nízkou spotřebou, častým bezbateriovým provozem a využitím alternativních zdrojů energie.

Uplatnění - Vzhledem k využívané bezdrátové technologii najde toto řešení uplatnění v objektech, kde je již zahájen provoz nebo nemůže být vytvořena nová kabeláž, případně jedná-li se o dočasné nájemní prostory a vlastník si zařízení a prvky chce jednoduše přenést.

Převod surových dat na konkrétní veličiny - Převodník (gateway) umí vysílat/přijímat všechny telegramy typu RPS/1BS, 4BS, VLD podle specifikace EEP. Obsah těchto telegramů je překopírován do registrů. Data v tomto stavu (RAW) vyžadují znalost složení telegramů RORG a nutností přepočtu zatěžují nadřazený systém. Proto jsou u vybraných produktů k dispozici přepočítané hodnoty odpovídající měřené veličině.

Aplikace EnOcean Tools - je nástrojem všestranné podpory při instalaci převodníků a bezdrátových prvků. Umožňuje přidání nových prvků a jejich správu s přehledným zobrazením informace intenzity přijímaného signálu a ostatních dat.

Připojení - Snadné připojení pomocí výsuvného korektoru.

U míst s méně prostupným signálem doporučujeme zakoupit i externí anténu s magnetickou základnou. Anténa není součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: EnOcean bezdrátové brány
Záruka: 2 roky

FIRVENA s.r.o. je česká firma z Frýdku-Místku, která se specializuje na vývoj a výrobu vlastních i zákaznických elektronických zařízení. Z produktového portfolia jde zejména o gateway (převodníky) určené pro převod komunikačních protokolů, I/O moduly pro připojení různých čidel/spínačů, dále také snímače či indikátory pro zajištění dálkového dohledu.

Za svou 8-letou existenci vyvinuli a vyrobili v rámci zákaznického vývoje nejrůznější zařízení od jednoduchých elektronických zařízení po složité řídicí systémy. 

firvena_rgb