Gateway EnOcean - RS 232, RS 485 Modbus RTU

Kód: ENOCEAN-GWY-MOD
6 832 Kč 8 266,72 Kč včetně DPH
Skladem

Jedná se o obousměrný gateway, který může přijímat a ovládat až 40 bezdrátových EnOcean prvků. Dále pak komunikuje prostřednictvím komunikačních rozhraní RS 232 nebo RS 485 protokolem MODBUS RTU. Převodník je navržen pro široké spektrum prvků s bezdrátovou technologií EnOcean, která se vyznačuje nízkou spotřebou, častým bezbateriovým provozem a využitím alternativních zdrojů energie.

Detailní informace

Kompatibilní produkty
Kompatibilní produkty
Vzájemná podpora nabízených produktů
Prověřená kvalita
Prověřená kvalita
Produkty s certifikací
Pečlivě zabalené zásilky
Pečlivě zabalené zásilky
Dbáme na bezpečnost zboží
Rychlá expedice zásilek
Rychlá expedice zásilek
Reagujeme pružně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 10 000 Kč

Detailní popis produktu

  • obousměrná komunikace
  • příjem a ovládání až 40 EnOcean prvků
  • funkce repeater
  • převod surových dat na konkrétní veličiny
  • bezdrátová, jednoduchá a ekologická technologie
  • dostupný v 868 MHz, volitelný v 902 MHz
  • přehledná správa přes webové rozhraní
  • snadná instalace

Uplatnění - Vzhledem k využívané bezdrátové technologii najde toto řešení uplatnění v objektech, kde je již zahájen provoz nebo nemůže být vytvořena nová kabeláž, případně jedná-li se o dočasné nájemní prostory a vlastník si zařízení a prvky chce jednoduše přenést.

Převod surových dat na konkrétní veličiny - Převodník (gateway) umí vysílat/přijímat všechny telegramy typu RPS/1BS, 4BS, VLD podle specifikace EEP. Obsah těchto telegramů je překopírován do registrů. Data v tomto stavu (RAW) vyžadují znalost složení telegramů RORG a nutností přepočtu zatěžují nadřazený systém. Proto jsou u vybraných produktů k dispozici přepočítané hodnoty odpovídající měřené veličině.

Aplikace EnOcean Tools - je nástrojem všestranné podpory při instalaci převodníků a bezdrátových prvků. Umožňuje přidání nových prvků a jejich správu s přehledným zobrazením informace intenzity přijímaného signálu a ostatních dat.

Připojení - Snadné připojení pomocí výsuvného korektoru.

U míst s méně prostupným signálem doporučujeme zakoupit i externí anténu s magnetickou základnou. Anténa není součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gateways/brány
Záruka: 2 roky

FIRVENA s.r.o. je česká firma z Frýdku-Místku, která se specializuje na vývoj a výrobu vlastních i zákaznických elektronických zařízení. Z produktového portfolia jde zejména o gateway (převodníky) určené pro převod komunikačních protokolů, I/O moduly pro připojení různých čidel/spínačů, dále také snímače či indikátory pro zajištění dálkového dohledu.

Za svou 8-letou existenci vyvinuli a vyrobili v rámci zákaznického vývoje nejrůznější zařízení od jednoduchých elektronických zařízení po složité řídicí systémy.